درباره آریاز
آریاز تنها ارائه دهنده خدمات یکپارچه و جامع منابع انسانی و تعالی سازمانی در ایران

آریاز دقیقاً چه کاری انجام می دهد؟

آریاز با بهره مندی از تیم متخصص، حرفه ای و با تجربه اجرایی موثر، عرضه کننده خدمات منابع انسانی و تعالی سازمانی است. تمرکز اصلی آریاز در طراحی و ارائه خدمات،حل مسائل متخصصین و شرکت های ایرانی در حوزه منابع انسانی و تعالی سازمانی است به نحوی که آنها بتوانند نتایج ملموس فعالیت های HR را در سازمان خود مشاهده نمایند.

متدولوژی و معماری اصلی خدمات آریاز را گروهی از نخبگان و نفرات برتر دانشگاه های عالی تراز اول کشور که سابقه اجرایی زیاد و موثری در حوزه منابع انسانی و تعالی سازمانی دارند؛ طراحی کرده اند. کلیه خدمات آریاز همگام با دانش روز دنیا و مطابق با نیازهای سازمان های ایرانی به گونه ای طراحی شده اند تا ضمن مطابقت با مباحث نوین علمی قابلیت اجرای صحیح آن نیز با توجه به محدودیت های سازمان های ایرانی وجود داشته باشد. 

معرفی خدمات و محصولات آریاز

پروژه های بهبود و توسعه

اگر قصد داریدسیستم های منابع انسانی مثل مدیریت عملکرد، جبران خدمات، آموزش و توسعه و مواردی از این قبیل در سازمان خود ایجاد کنید؛ و اینکه این سیستم ها را دارید ولی میخواهید آن ها را بهبود دهید می توانید از خدمات طراحی و اجرای پروژه های بهبود و توسعه آریاز استفاده کنید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این خدمت داشته باشید اینجا را کلیک کنید….

0
پروژه موفق
0
صنعت
0
پروژه فعال

دوره های مهارت افزا

 متاسفانه بسیاری از دوره های آموزشی صرفاً جنبه تئوریک دارند و مدرس هیچ گونه تجربه عملیاتی موفقی برای گفته های خود ندارد. آریاز به منظور رفع این مشکل، بر  اساس تجربه عملیاتی خود در پروژه های مختلف منابع انسانی، دوره های مهارت محوری را برای متخصصین حوزه منابع انسانی فراهم کرده است. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این دوره ها بدست آورید اینجا را کلیک کنید….

0
ورکشاپ آموزشی
0
نفر ساعت آموزش
0
رضایت از دوره

مشاوره، منتورینگ و مربیگری

بسیاری از سازمان ها برای اجرای برنامه های منابع انسانی خود احتیاج به یک مشاور، منتور یا مربی دارند. کی دیگر از خدمات آریاز ارائه خدمات مشاوره منابع انسانی به سازمان ها و متخصصین منابع انسانی است. این خدمات از ارائه مشاور های خاص تا مربی گری تیم منابع انسانی شما را شامل می شود. برای آگاهی بیشتر از بسته خدماتی مشاوره، منتورینگ و مربیگری آریاز اینجا را کلیک کنید….

0
ساعت مشاوره
0
ساعت منتورینگ
0
ساعت مربیگری

نرم افزار، ابزار و راهکارهای منابع انسانی

یکی از دلایل بسیار مهم شکست برنامه ها و اقدامات منابع انسانی نبود و یا عدم دسترسی به ابزار مناسب برای اجرا و پیاده سازی آن است. آریاز با بهره گیری از تیم خبره فناوری اطلاعات خود اقدام به توسعه پلتفرم ها، نرم افزارها و ابزارهای مورد نیاز سازمان ها در حوزه منابع انسانی و تعالی سازمانی کرده است 

0
پلتفرم
0
نرم افزار کاربردی
0
در دست اقدام

آریازچه فرقی با شرکت های مشابه می کند؟

وجود بیش از 83 پروژه موفق در شرکت ها و سازمان های تراز اول دولتی و خصوصی ایرانی فعال در 12 صنعت مختلف از قبیل مواد غذایی، حمل و نقل ، دارو، نانو فناوری از یک سو و ارائه  خدمات به شرکت های بین المللی مستقر در سیلکون ولی آمریکا از سوی دیگر نشان دهنده تعهد گروه مشاوره مدیریت آریاز  در اولویت کیفیت بر کمیت در ارائه خدمات است.

آریاز به چه معنا است؟

آریاز نام یکی از سردارن بزرگ هخامنشی است که ریشه در زبان اوستایی دارد. آریاز به به معنای راهنما و رهبر است.  با توجه ماهیت کار شرکت آریاز ، این نام برای این شرکت انتخاب شده است.

ساختار سازمانی آریاز

ارزش های سازمانی آریاز

آلبوم تصاویر آریاز

مسئولیت اجتماعی آریاز

آریاز در راستای مسئولیت خود، بخشی از درآمد خود را به حمایت از کودکان بی سرپرست و یا بدسرپرست اختصاص داده است. در همین راستا  تمامی کارمندان و مشتریان آریاز در این امر مبارک  سهیمند

بهآریاز اعتماد کرده اند...

آریاز در صنایع

ما را در شبکه های اجتماعی آریاز دنبال کنید

با عضویت در هر یک از شبکه های اجتماعی آریاز، امتیاز ویژه ای در همان پلتفرم دریافت کنید