dynamic-content-widget-d3a3a4d-1

ظرفیت تکمیل شد!

سپاس از استقبال خوب شما

دوستان علاقه مند به شرکت در وبینار استادی جذب و استخدام می توانند برای شرکت در وبینار بعد فرم رزرو را تکمیل کنند.

بدیهی است با توجه به ظرفیت محدود دوره اولویت ثبت نام با کسانی است که زودتر رزرو کرده اند.

فرم رزرو وبینار استادی جذب و استخدام

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

نام*
نام خانوادگی*

ساخت سیستم جبران خدمات پویا و رقابتی

نظام حقوق و دستمزد سازمانتان را به ماشین انگیزه بخشی کارکنان تبدیل کنید

سیستم شما نارضایتی ناشی از حقوق و دستمزد کارکنان را از بین می‌برد!

هر زمان که بحث رضایت شغلی مطرح می‌شود و از نارضایتی‌ها می‌شنوید، معمولاً شکایت از حقوق و پاداش و جبران خدمات، یکی از مؤلفه‌های اصلی نارضایتی است. با شرکت در این دوره می‌توانید سیستمی را طراحی کنید که برای همیشه با نارضایتی‌های ناشی از حقوق و دستمزد خداحافظی کنید.

سیستم شما سلیقه‌ای نیست و متر و معیار قابل‌پذیرش دارد!

با استفاده از متد آموزشی این دوره، می‌توانید مدل پرداخت شخصی‌سازی‌شده سازمان را بر اساس اهداف استراتژیک خود  طراحی کنید به‌گونه‌ای که موردپذیرش کارکنان قرارگرفته و خدشه‌ای  به آن وارد نشود.

سیستم شما هیچ‌وقت از بازار کار عقب نیست!

واقعیت این است که اغلب سیستم‌های جبران خدمات به دلیل ضعف در نحوه فرمول‌بندی و صورت‌بندی مؤلفه‌ها به‌صورت ایستا طراحی شده‌اند به‌گونه‌ای که نمی‌توانند پاسخگوی تغییرات ریالی در بازار کار باشند.

 با شرکت در این دوره می‌توانید اطلاعات بازار کار را به‌صورت پویا به سیستم جبران خدمات خود متصل کنید تا هیچ‌گاه شاهد مهاجرت نیروهای کلیدی خود به سازمان رقیب نباشید.

سیستم شما یک رابطه برد- برد بین سازمان و کارکنان ایجاد می‌کند!

با شرکت در این دوره می‌توانید مکانیزمی را ایجاد کنید تا از طریق آن سازمان بر اساس دستاوردهای مالی که کسب می‌کند کارکنان را منتفع سازد و از طرف دیگر کارکنان نیز بر اساس میزان تلاشی که در تحقق آن دستاوردها داشته‌اند منتفع گردند.
کارگاه ساخت سیستم جبران خدمات پویا و رقابتی دقیقاً چیست؟
جبران خدمات به پاداش‌ها و منفعت‌های پولی و غیر پولی اشاره می‌کند که توسط یک شرکت به کارمندان اعطا می‌شود. این فاکتور عامل بسیار مهمی در مدیریت منابع انسانی است زیرا با انگیزه بخشیدن به نیروی کار سروکار دارد. این کار با بهبود عملکرد کارکنان به آنها کمک می‌کند تا انگیزه‌ی بهتری برای کار داشته باشند و بنابراین هم سازمان و هم خود فرد به‌عنوان یک نیروی مستعد سود خواهد برد. در 32 ساعت (8 جلسه حضوری) به شما به‌صورت گام‌به‌گام و پروژه محور مراحل ساخت یک نظام جامع جبران خدمات را آموزش می‌دهیم. به‌گونه‌ای که بتوانید نظام جبران خدمات را به‌صورت کاملاً شخصی‌سازی‌شده برای سازمان خود طراحی کنید که بتواند سطح وفاداری را به‌صورت معناداری در سازمان بالا ببرد تا از آن طریق دیگر شاهد خروج نیروهای کلیدی از سازمان نباشید. این سیستم می‌تواند فضایی را ایجاد کند که افراد با عملکرد بالاتر منفعت بیشتری نصیبشان شود و همانند یک آهنربای قوی برای جذب نیروهای شایسته از بازار کار عمل کند.
توانایی شما پس از گذراندن این دوره

چانه‌زنی در مورد حقوق و دستمزد دیگر جواب نمی‌دهد!

واقعیت این است که اغلب شرکت‌ها برای سیستم حقوق و دستمزد خود از نظام چانه‌زنی استفاده می‌کنند. در نظام چانه‌زنی کارجو و کارفرما بر اساس میزان مسئولیت‌ها و همچنین قدرت چانه‌زنی سعی بر تفاهم بر مبلغ مشخص برای دوره معینی می‌کنند. شاید در ابتدا این سیستم برای ورود کارجو سیستم مناسبی باشد اما در ادامه فرد با مقایسه خود با سایرین ممکن است دریابد که مبلغ توافق شده در حوزه قراردادی و مسئولیت‌ها مبلغ مناسبی نبوده است. بنابراین با توجه به اینکه نظام حاکم نظام چانه‌زنی و مذاکره بوده است او احساس می‌کند در زمان مذاکره خوب عمل نکرده است. در نتیجه سازمان وارد چرخه معیوب سیستم چانه‌زنی حقوق و دستمزد می‌شود. یکی از ضرورت‌های وجود یک سامانه قدرتمند حقوق و دستمزد از بین بردن مشکلات سیستم چانه‌زنی است به گونه‌ای که هر شخص پس از ورود احساس خوبی نسبت به سازوکار پرداخت یک سازمان  فارغ از قدرت چانه‌زنی خود داشته باشد.

بخش عظیمی از نارضایتی پرسنل مرتبط با سیستم حقوق و دستمزد است!

کافیست به دوروبر خود نگاه کنید؛ می‌بینید همه‌روزه تعداد شکایاتی که از بحث حقوق و دستمزد به‌طور مستقیم و غیرمستقیم  از سوی پرسنل به بخش منابع انسانی ارجاع می‌شود بسیار زیاد است. همه این نارضایتی‌ها ناشی از عدم وجود یک سامانه جبران خدمات ساختارمند و حساس به بازار کار است. حتی  سازمان‌هایی که دارای سیستم پرداخت هستند نیز به‌صورت سنتی طراحی شده‌اند. بدین معنا که عمده تمرکز آنها در برابری درونی است. یعنی با استفاده از فرمول‌های ساده، سقف و کف پرداخت بین گروه‌های شغلی تعیین‌شده و نقش بازار کار به‌صورت پویا در آن دیده نشده است. حتی در این‌گونه موارد نیز  سامانه‌ها و نظام‌های پرداخت خود به یک عامل اصلی نارضایتی تبدیل شده‌اند. بنابراین یکی از الزامات اساسی نظام جبران خدمات قابلیت انعطاف نسبت به تحولات بازار کار از یک سو و وجود ساختارها و پایه‌های آماری و ریاضی از سوی دیگر است که بتوانند از آن انعطاف پشتیبانی نمایند به‌گونه‌ای که سازمان مجبور نباشد از چارچوب‌ها و اصول پرداخت‌های خود به‌منظور جذب نیروی جدید یا نگهداشت نیروی فعلی خود عبور کند.

سیستم جبران خدمات پویا و رقابتی ۶۴ درصد در پذیرش پیشنهاد شغلی از سوی کارجویان نقش داشته باشد (گالوپ)

 

بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط موسسه گالوپ بعد از پاندمی کرونا سیستم پرداخت از اولویت چهارم به اولویت اول برای کارجویان تبدیل شده است. به گونه‌ای که نظام پرداخت سازمان‌ها حرف اول را در پذیرش یا عدم پذیرش پیشنهادهای شغلی توسط کارجویان می‌زند. بر اساس نظرسنجی گالوپ یک سیستم جبران خدمات رقابتی و پویا می‌تواند 64 درصد (دقت کنید 64 درصد) در پذیرش یک پیشنهاد شغلی نقش داشته باشد.

بنابراین با استفاده از سیستم جبران خدمات ساختارمند و نظام‌مند می‌توانید نظام جذب و نگهداشت سازمان خود را متحول نمایید و از آن سامانه به‌عنوان یک آهنربای قوی برای جذب استعدادهای سازمان‌های رقیب استفاده و از مهاجرت نیروهای کلیدی خود به سازمان‌های رقیب جلوگیری کنید.

جذب و استخدام سه بخش دارد

ما در این دوره هر سه بخش را به‌صورت قدم‌به‌قدم و کاملاً عملیاتی به شما آموزش می‌دهیم.

با شرکت در این دوره نظام جبران خدمات خود را به یک ماشین تولید انگیزه برای افزایش وفاداری نیروهای سازمان و آهنربای جذب استعدادهای برتر بازار کار تبدیل کنید.

نکاتی که با شرکت در این وبینار می آموزید
 • مکانیزم‌های تعیین و انتخاب اهداف استراتژیک نظام پرداخت
 • تعریف و  انتخاب مؤلفه های سیستم جبران خدمات
 • انواع پرداخت و روشهای به‌کارگیری آن در نظام پرداخت
 • روش‌های طراحی و تدوین آمیخته پرداخت
 • مدل‌سازی نظام پرداخت
 • تکنیک‌های جمع‌آوری اطلاعات بازار
 •  تکنیک‌های پایش و ارزیابی صحت اطلاعات بازار
 • تعیین سطح ساختار پرداخت و  ترسیم منحنی پرداخت
 • فرمول بندی مؤلفه های پرداخت با استفاده از تکنیک‌های آماری و ریاضی
 • محاسبات آماری مرتبط با سیستم جبران خدمات
 • اصول و قواعد تنظیم ساختار تناسب پرداخت درونی بین مشاغل و افراد
 • طراحی طرح‌های پاداش و برنامه‌های تشویقی در نظام جبران خدمات
 • تناسب شغل و شاغل در نظام جبران خدمات
 • تکنیک‌های تعیین حقوق ثابت و متغیر نظام پرداخت
 • تکنیک‌های طراحی نظام‌های پرداخت عملکرد محور به‌صورت فصلی، شش ماهه و سالانه
 •  نحوه انطباق اولیه کارکنان با سیستم جدید
 •  تکنیک‌های گپ آنالیسیس بین سیستم جدید و فعلی جبران  خدمات
 • کالیبراسیون ضرایب مؤلفه های پرداخت با استفاده از شبیه‌سازی اطلاعات حقوق و دستمزد
 • تکنیک‌های تجزیه‌وتحلیل نظام پرداخت فعلی
 • روش‌های تنظیم سیاست‌های پرداخت بر اساس شرایط سازمان و بازار کار
 • روش‌های ایجاد نظام پرداخت مبتنی بر شخص، شغل و عملکرد
 •  روش‌های طراحی و تدوین سبد مزایای رفاهی در سازمان بر اساس نظام پرداخت
 • اتصال نظام مدیریت عملکرد به نظام جبران خدمات
 •  اتصال نظام توسعه فردی و آموزش به نظام جبران خدمات
 •  اتصال نظام ارزشیابی شغلی به نظام جبران خدمات
 •  اتصال نظام کار راهه شغلی به نظام جبران خدمات
 • ساخت داشبورد و گزارش‌های حرفه‌ای سیستم جبران خدمات
 • همسوسازی نظام پرداخت با قانون کار
 • اعمال تغییرات در نرم‌افزار مالی سازمان با استفاده از نظام پرداخت جدید
 • طراحی ارزش پیشنهادی کارکنان بر اساس نظام جبران خدمات برای جذب نیرو

در یک کلام شما با شرکت در این دوره می‌توانید نظام جبران خدمات سازمان خود را طراحی و پیاده‌سازی کنید.

اگر این کارها را انجام می دهید شانس موفقیت شما در جذب نیرو تنها ۵۰ درصد است

با شرکت در این دوره شانس موفقیت شما در حوزه جذب و استخدام تا ۹۰ درصد افزایش می یابد

تفاوت این دوره با سایر دوره‌های جبران خدمات

تمرکز این دوره بر طراحی و پیاده سازی سیستم جبران خدمات شخصی‌سازی‌شده متناسب با نیاز شماست.

اکثر دوره‌های جبران خدمات بر استفاده از یک مدل خاص تمرکز دارد اما آنچه مشخص است هر سازمان متناسب با صنعتی که در آن مشغول به کار است نیازهای خاص خود را دارد. در این دوره شما یاد می‌گیرید که چطور نیازهای سازمانی را استخراج کنید و مؤلفه های پرداخت خود را متناسب با نیاز سازمان خود و محیطی که سازمان در آن مشغول به فعالیت است (صنعت) شخصی‌سازی کنید. بنابراین در این دوره خبری از مدگرایی و تعصب به مدل خاص نیست بلکه نحوه تدوین مدل جبران خدمات را به طور کامل فرا می‌گیرید. به‌عیارت‌دیگر به‌جای ماهی ماهیگیری یاد می‌گیرید.

تمامی ابزارها و چک لیست‌های جبران خدمات در اختیار شما قرار می‌گیرد.

تمامی ابزارهای لازم برای پیاده‌سازی تکنیک‌هایی که در دوره برای طراحی سیستم جبران خدمات آموزش داده می‌شود در حین دوره در اختیار شما قرار می‌گیرد. بنابراین شما هیچ دغدغه‌ای برای ساخت این ابزارها نخواهید داشت و صرفاً به حوزه تخصصی خود که همان جبران خدمات است می‌پردازید.

مدرس کارگاه «ساخت سیستم جبران خدمات پویا و رقابتی» کیست؟

دکتر حسن هژبرافکن؛ طراح سیستم های منابع انسانی

مدیر پروژه بیش از 83 پروژه موفق طراحی سیستم‌های منابع انسانی در 12 صنعت مختلف کشور از جمله راه و ساختمان، نفت و گاز، صنایع غذایی، پخش دارویی، حمل و نقل، چاپ و بسته بندی، نشر، سلامت، گردشگری و...

مشاور منابع انسانی برندهای بین‌المللی نظیر کپتین اکو در آمریکا و شرکت‌های ایرانی همچون سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی (سمت) وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ مجتمع گاز پارس جنوبی، شرکت فناوری بن یاخته‌های رویان وابسته به پژوهشگاه رویان، گروه صنایع غذایی لئونارد، پخش سراسری دارویی ممتاز، TBT، رادسفیران روناک (کارپینو)، هوایار و ....

 • مدرس دوره مدیریت عملکرد برای مدیران منابع انسانی و اداری شرکت بهنوش ایران، هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان مشتمل بر شرکت‌های سینا ریل پارس، بن ریل، هتل پارسیان اوین، هتل پارسیان انقلاب، مجتمع بین المللی ایران‌گردی و جهانگردی آزادی (آیتو)، هتل پارسیان شیراز، توسعه خدمات دریایی سینا هتل پارسیان عالی قاپو، هتل پارسیان آزادی، شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی پرسپولیس و...
 • مدرس دوره‌های توسعه شایستگی مدیران مرکز آموزش‌های مدیریت دولتی در دوره‌های هدفگذای و مدیریت اهداف ویژه کارشناس و مدیران سازمان امور مالیاتی، وزارت راه و شهرسازی، سازمان محیط زیست و ....
 • مدرس بیش از 90 کارگاه مهارت محور مدیریت منابع انسانی در زمینه‌های تجزیه و تحلیل مشاغل، طراحی ساختار سازمانی، طراحی سیستم‌های جبران خدمات، طراحی سیستم مدیریت عملکرد
 • مدرس دوره ی  توسعه شایستگی کارکنان و مدیران مرکز آموزش صنعتی در سازمان های بزرگی همچون فولاد مبارکه اصفهان و ...
 • سخنران همایش‌های تخصصی مدیریت منابع انسانی از جمله هشتمین همایش تخصصی مدیریت عملکرد زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
 • نویسنده کتاب ارزشیابی عملکرد پروژه‌های عمرانی دولت منبع درسی مقطع کارشناسی ارشد دانشجویان مدیریت دانشگاه پیام نور

مسئولیت‌های اجرایی در سمت‌های قائم مقام مدیرعامل، معاون سرمایه‌های انسانی و تعالی سازمانی و مدیر سرمایه انسانی و تعالی سازمانی در صنایع دارویی، غذایی، حمل و نقل، چاپ و بسته بندی، نشر و....

 • مؤسس و مدیر سایت آریاز، سایت تخصصی حوزه منابع انسانی و تعالی سازمان.
 • رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آریاز بهگران کسب و کار فعال در زمینه طراحی و استقرار سیستم‌های منابع انسانی

نخبه علمی شناسایی شده توسط بنیاد ملی نخبگان و طراح سیستم های منابع انسانی

 • تحصیلات ایشان در مقاطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری به صورت متمرکز در حوزه مدیریت منابع انسانی بوده است.
 •  تحصیل در بهترین دانشگاه ایران یعنی دانشگاه تهران،کسب رتبه 12 کشوری در آزمون کارشناسی ارشد و همچنین رتبه 53 کشوری در تمام گرایش های گروه مدیریت در مقطع دکتری از جمله افتخارات ایشان است

و

این دوره کاملاً پروژه محور و اقدام محور است.

روش آموزشی به‌کار گرفته‌شده در این دوره کاملاً پروژه محور و اقدام محور است. بدین معنا که مدرس هر مطلبی را که بیان می‌کند فراگیران با استفاده از ابزار و چک لیست‌هایی که در اختیار آنان قرار داده می‌شود، پابه‌پای مدرس سیستم جبران خدمات سازمان خود را طراحی می‌کنند. از مزیت‌های این روش این است که فراگیر در حین آموزش آنچه را که فراگرفته است در محیط عمل نیز به‌کار می‌گیرد تا اگر مبحثی را به‌طور کامل فرا نگرفته باشد و یا اینکه در به‌کارگیری در محیط عمل دچار مشکل شده باشد مسائل همان لحظه رفع شده و به‌نوعی یادگیری تضمین می‌شود. در این امتداد فاصله بین جلسات به‌گونه‌ای طراحی شده که این مهم را برای فراگیران محقق سازد.

این دوره دارای سیستم اکشن کوچ حین دوره است.

نقطه ضعف بسیاری از سیستم‌های آموزشی این است که اکثر فراگیران در حین دوره صرفاً به یادگیری مفاهیم می‌پردازند و دست به اقدام عملی حتی باوجود کارهای عملی و پروژه محور نمی‌زنند. یکی از سیستم‌های مدرن و کارآمد برای تبدیل فراگیران به افراد اقدام گرا استفاده از سیستم اکشن کوچ است. با استفاده از سیستم اکشن کوچ فضایی فراهم می‌شود که میزان پیشرفت فراگیران در حین دوره در هرلحظه رصد شود و با سیستم پیگیری مدون آنها بتوانند به‌راحتی و با سرعت مطلوب پروژه خود را در حین دوره با موفقیت به سرانجام رسانند.

با شرکت در این دوره دقیقاً چه دریافت می کنید؟

اگر متخصص منابع انسانی هستید و یا مسئولیت سیستم جبران خدمات را در سازمان برعهده دارید شرکت در این دوره برای شما از اوجب واجبات است.

نگاهی به کارگاه

ساخت سیستم جبران خدمات پویا و رقابتی

مدرس: دکتر حسن هژبرافکن


مدت زمان دوره: 32 ساعت


زمان برگزاری: از ۱۹ اردیبهشت تا ۲۹ اردیبهشت


روزهای برگزاری: پنج شنبه ۲۰ و ۲۷ آبان


نحوه برگزاری: کارگاه حضوری


محل برگزاری: تهران


مخاطبان: مدیران و معاونین منابع انسانی، مدیران و مسئولین جذب و استخدام، متخصصین و کارشناسان منابع انسانی و جذب و استخدام


پاسخ سوالات متداول وبینار استادی جذب و استخدام

با شرکت در این دوره می‌توانید مکانیزمی را ایجاد کنید تا از طریق آن سازمان بر اساس دستاوردهای مالی که کسب می‌کند کارکنان را منتفع سازد و از طرف دیگر کارکنان نیز بر اساس میزان تلاشی که در تحقق آن دستاوردها داشته‌اند منتفع گردند.

1- 32 ساعت آموزش مهارت محور

2- ابزارها، فرم‌ها و چک لیست‌های طراحی و پیاده سازی سیستم جبران خدمات

3- سیستم اکشن کوچ اختصاصی برای هر نفر در حین دوره

4- ارائه گواهینامه حرفه‌ای طراح جبران خدمات

1-تمرکز این دوره بر طراحی و پیاده سازی سیستم جبران خدمات شخصی‌سازی‌شده متناسب با نیاز شماست.

اکثر دوره‌های جبران خدمات بر استفاده از یک مدل خاص تمرکز دارد اما آنچه مشخص است هر سازمان متناسب با صنعتی که در آن مشغول به کار است نیازهای خاص خود را دارد. در این دوره شما یاد می‌گیرید که چطور نیازهای سازمانی را استخراج کنید و مؤلفه های پرداخت خود را متناسب با نیاز سازمان خود و محیطی که سازمان در آن مشغول به فعالیت است (صنعت) شخصی‌سازی کنید. بنابراین در این دوره خبری از مدگرایی و تعصب به مدل خاص نیست بلکه نحوه تدوین مدل جبران خدمات را به طور کامل فرا می‌گیرید. به‌عیارت‌دیگر به‌جای ماهی ماهیگیری یاد می‌گیرید.

2- تمامی ابزارها و چک لیست‌های جبران خدمات در اختیار شما قرار می‌گیرد.

تمامی ابزارهای لازم برای پیاده‌سازی تکنیک‌هایی که در دوره برای طراحی سیستم جبران خدمات آموزش داده می‌شود در حین دوره در اختیار شما قرار می‌گیرد. بنابراین شما هیچ دغدغه‌ای برای ساخت این ابزارها نخواهید داشت و صرفاً به حوزه تخصصی خود که همان جبران خدمات است می‌پردازید.


3- این دوره کاملاً پروژه محور و اقدام محور است.

روش آموزشی به‌کار گرفته‌شده در این دوره کاملاً پروژه محور و اقدام محور است. بدین معنا که مدرس هر مطلبی را که بیان می‌کند فراگیران با استفاده از ابزار و چک لیست‌هایی که در اختیار آنان قرار داده می‌شود، پابه‌پای مدرس سیستم جبران خدمات سازمان خود را طراحی می‌کنند. از مزیت‌های این روش این است که فراگیر در حین آموزش آنچه را که فراگرفته است در محیط عمل نیز به‌کار می‌گیرد تا اگر مبحثی را به‌طور کامل فرا نگرفته باشد و یا اینکه در به‌کارگیری در محیط عمل دچار مشکل شده باشد مسائل همان لحظه رفع شده و به‌نوعی یادگیری تضمین می‌شود. در این امتداد فاصله بین جلسات به‌گونه‌ای طراحی شده که این مهم را برای فراگیران محقق سازد.


4- این دوره دارای سیستم اکشن کوچ حین دوره است.

نقطه ضعف بسیاری از سیستم‌های آموزشی این است که اکثر فراگیران در حین دوره صرفاً به یادگیری مفاهیم می‌پردازند و دست به اقدام عملی حتی باوجود کارهای عملی و پروژه محور نمی‌زنند. یکی از سیستم‌های مدرن و کارآمد برای تبدیل فراگیران به افراد اقدام گرا استفاده از سیستم اکشن کوچ است. با استفاده از سیستم اکشن کوچ فضایی فراهم می‌شود که میزان پیشرفت فراگیران در حین دوره در هرلحظه رصد شود و با سیستم پیگیری مدون آنها بتوانند به‌راحتی و با سرعت مطلوب پروژه خود را در حین دوره با موفقیت به سرانجام رسانند.

اگر در حال حاضر می توانید به سرعت نیروی مورد نظر خود را بیابید و از اعتبار فرایند گزینش خود بیش از ۹۰ درصد اطمینان دارید و هیچ مشکلی برای نگهداشت نیروی جدیدالورود ندارید در این دوره شرکت نکنید! اما اگر به دنبال راه حلی هستید که دغدغه یافتن؛ انتخاب و نگهداشت نیرو را برای شما رفع کند حتماً در این دوره شرکت کنید!
قطعاً شرکت در این دوره برای شما از نان شب واجب تره.

برای شرکت در دوره نیازی به نصب هیچ نرم افزاری نیست. فقط کافیست از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر خود با کلیک بر لینک ارسالی طبق دستورالعمل مربوطه وارد وبینار شوید.

پنج شنبه ۲۰ و ۲۷ آبان سال ۱۴۰۰ از ساعت 8:30 تا 13

بله در پایان این دوره به کلیه فراگیران گواهی دوره استادی جذب و استخدام از طرف شرکت آریاز بهگران کسب و کار فعال در زمینه مدیریت منابع انسانی و عضو انجمن مشاوره مدیریت ایران اعطا می گردد.

در حال حاضر برنامه‌ای برای برگزاری مجدد دوره وجود ندارد.علاقه‌مندان می توانند در صورت تکمیل شدن ظرفیت دوره فرم رزرو دوره را تکمیل نمایند تا به وقت مقتضی از برنامه‌های آتی مطلع گردند.

بله برای اطلاع از شرایط و نحوه برگزاری دوره های سازمانی با شماره 74 21 608 0901 تماس حاصل فرمایید

نتایج مشتریان ما کیفیت دوره را نشان می دهد

یکی از مهم‌ترین مواردی که عملکرد یک سازمان را تضمین می‌کند عملکرد گذشته در رابطه با مشتریانش است. در ادامه نظر برخی از مشتریان ما را مشاهده کنید

به آریاز اعتماد کرده اند
سیستم جبران خدمات با چاشنی انسانیت

حالا که تا به اینجا آمده اید اجازه دهید شما را سورپرایز کنیم
با شرکت در این دوره علاوه بر کسب مهارت؛ شما در کمک هزینه زندگی به دو کودک بد سرپرست، به صورت ماهیانه و به مدت یک سال سهیم خواهید شد !
در واقع با یک تیر دو نشان می زنید!

همین الان در کارگاه ساخت سیستم جبران خدمات پویا و رقابتی شرکت کنید و تبدیل به یک فرد کلیدی سازمان شوید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]