نگاهی به نقشه راه مفاهیم پایه در سیستم مدیریت عملکرد

ویرایش کنید

معرفی درس نگاهی به نقشه راه مفاهیم پایه در مدیریت عملکرد

درس نگاهی به نقشه راه مفاهیم پایه در مدیریت عملکرد  خلاصه ای از مفاهیمی که در بخش اول مدیریت عملکرد ارائه شده است را در یک نقشه منسجم ارائه می دهد. در ابتدای هر بخش، یک درس تحت عنوان تقشه راه قرار گرفته است تا نقشه سفر شما را در آن بخش تشریح کند. تماشای این درس به 10 دقیقه زمان نیاز دارد.

خلاصه درس نگاهی به نقشه راه مفاهیم پایه در مدیریت عملکرد

در درس نگاهی به نقشه راه مفاهیم پایه در مدیریت عملکرد  ابتدا  دروس بخش اول معرفی شده سپس  نکاتی را که باید در هر درس مد نظر داشته باشید برای شما بیان می شود.

کاربرد درس نگاهی به نقشه راه مفاهیم پایه در مدیریت عملکرد

اگر بخواهید بر دروس این بخش مسلط شوید؛ قطعا دانستن نقشه راه می تواند پیش زمینه فکری شما را برای این هدف مهم فراهم کند.

ویرایش کنید
ویرایش کنید

این پست دارای یک دیدگاه است

 1. ابراهیم صدیقی

  سلام . توضیحات بسیار عالی بود.
  سوالی داشتم،
  ما مجموعه موسسه آموزشی فرهنگی مرددم نهاد و غیر تجاری هستیم با حدود 13 پرسنل ثابت و مربیهایی که به شکل پاره وقت در مجموعه هستن.
  کسانی که در مجموع فعالیت میکنن : از کسانی که کاملا داوطلبانه حضور دارن و فعالیت میکنن داریم تا پرسنلی که حق نیم اضافه کاریش را هم مطالبه میکنه.
  دغدغه یا چاشی که دارم اینه با این طیف کسترده از نوع نیروی انسانی، ایا این دوره به شکلی هست که بتونه نیاز ما را برآورده کنه؟ یا بیشتر متناسب مشاغل تجاری و اداری کاربرد داره؟
  در واقع نگران این هستم که شاید نشه مفاهیم این دوره را چنان بومی سازی کنیم که مناسب وضعیت یک موسسه فرهنگی غیر تجاری باشه.
  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses User Verification plugin to reduce spam. See how your comment data is processed.